9. Veiklų planas | |||
Numatomos vykdyti veiklos, priemonės, renginiai | Vykdymo laikas (nurodyti kuo tiksliau- mėnuo, diena, laikas) | Atsakingas vykdytojas | Vieta |
Kasdienis ritualas: | Birželio 10-17 d. |
Reda Kundrotienė Irina Jurgelevičienė Diana Laužadienė Aurelija Andriuškevičienė Vilma Mockutė Greta Meškevičienė Vida Dagienė-Petrauskaitė Lina Stankevičiūtė Asta Stasiukaitienė Raimondas Šimkevičius Tomas Dunskus |
|
|
8:30-8:35 val. 8:35- 9:00 val. 9.00- 9.30 val. 9.30- 9.45 val |
Kauno r. Rokų mokykla-darželis |
|
Pietūs, poilsis | 12.30- 13.00 val. | ||
Veiklos aptarimas | 13.00- 13.30 val. | ||
Išvykimas namo | 13:30-14:00 val. | ||
1 diena | Birželio 10 d. | ||
|
9:50- 10:50 val.
10:55-12:30 val. |
Reda Kundrotienė Irina Jurgelevičienė Vilma Mockutė Greta Meškevičienė Lina Stankevičiūtė Raimondas Šimkevičius Tomas Dunskus |
Mokyklos vidaus ir lauko erdvės; Rokų sen. prieigos |
2 diena | Birželio 11 d. | ||
(laisva technika ir pasirinktu būdu)
|
9:50-10:30 val.
10:30-12:15val. |
Aurelija Andriuškevičienė Vilma Mockutė Greta Meškevičienė Asta Stasiukaitienė Raimondas Šimkevičius Tomas Dunskus |
Mokyklos vidaus ir lauko erdvės;
|
3 diena | Birželio 12d. | ||
PASIRUOŠTI: Sportinę aprangą; Vandeniui atsparūs batai; Žibintuvėlį; Kepurė nuo saulės. |
9:50- 10:30 val. 10:30-12:15 val. |
Reda Kundrotienė Irina Jurgelevičienė Greta Meškevičienė Lina Stankevičiūtė Asta Stasiukaitienė Raimondas Šimkevičius Tomas Dunskus |
Kauno Tvirtovės VII fortas; Mokyklos vidaus ir lauko erdvės |
4 diena | Birželio 15d. | ||
PASIRUOŠTI: Sportinę aprangą; Patogius batus; Liemenė su atšvaitais; Kepurė nuo saulės. |
9:50- 11:30 val.
11:45-12:15 val. |
Reda Kundrotienė Irina Jurgelevičienė Vilma Mockutė Raimondas Šimkevičius Tomas Dunskus |
Jiesios pažintinis takas; Mokyklos vidaus ir lauko erdvės |
5 diena | Birželio 16d. | ||
Kultūrinė-kūrybinė veikla ,,Knygų skaitymas po medžiu“ ir jų iliustravimas PASIRUOŠTI: Sportinę aprangą; Patogius batus; Kepurė nuo saulės. |
9:50- 11:30 val.
11:30-12:15 val. |
Diana Laužadienė Aurelija Andriuškevičienė Vilma Mockutė Asta Stasiukaitienė Raimondas Šimkevičius Tomas Dunskus |
Kauno botanikos sodas
|
6 diena | Birželio 17 d. | ||
|
9:50- 10:30 val.
10:30-12:15 val.
13:30-14:00 val. |
Diana Laužadienė Greta Meškevičienė Vida Dagienė-Petrauskaitė Raimondas Šimkevičius Tomas Dunskus |
Mokyklos vidaus ir lauko erdvės |